انتشار كتاب مه شكن
81 بازدید
موضوع: سایر

 کتاب «مه شکن» کامل ترین مجموعه از رهنمودهای رهبر معظم انقلاب درباره بصیرت منتشر شد.

این کتاب
این کتاب که
در حقیقت کامل ترین مجموعه از رهنمودهای رهبر انقلاب درباره بصیرت می باشد به همت جمعی از همکاران موسسه آواي بينش به رشته طبع آراسته شده است، و مشتمل بر 12 فصل با موضوعاتی بر محور بصیرت است.
جایگاه و اهمیت بصیرت، انواع بصیرت، ضرورت تقویت بصیرت، عوامل تأثیرگذار بر بصیرت، موانع بصیرت، نتایج بصیرت و بی‌بصیرتی را می توان از جمله موضوعات مورد بحث در این مجموعه هستند.
بصیرت بخشی، الگوهای بصیرت و بی‌بصیرتی، بصیرت و فتنه، بصیرت و دشمن، بصیرت و انتخابات، وضعیت کنونی بصیرت در ایران به تفصیل مورد بحث و بررسی قرار گفته است.
یکی از مهم ترین فصول کتاب فصل دوم آن است که در آن عوامل تاثیرگذار بر بصیرت مورد بررسی قرار گرفته است. دراین فصل 16 عامل موثر در افزایش بصیرت از زبان رهبر معظم انقلاب آورده شده است.

در فصل سوم نيز، شش مانع مهم در حصول بصیرت بصورت جامع و کامل مورد بحث قرار گرفته و بیانات رهبر معظم انقلاب در این باره آورده شده است.
در کتاب مه شکن همه پیام‌ها و سخنرانی‌های مقام معظم رهبری، در طول سال‌های 1368 تا پایان سال 1393 بصورت نقل قول مستقیم از زبان رهبرى معظم انقلاب اسلامى بیان شده و هیچ‌گونه دخل و تصرفی در بیانات ایشان صورت نگرفته است.
این کتاب، تابستان امسال برای نخستین بار با تیراژ سه هزار نسخه
و قیمت 000/50 ریال در 160 صفحه از سوی انتشارات عاصم منتشر شده و نهادها و ارگان‌های انقلابی، پایگاه‌های مقاومت بسیج و مؤسسات فرهنگی برای تهیه کتاب با تخفیف ویژه می‌توانند از طریق شماره 09145874352 و یا فروش اینترنتی کتا www.ketab.ir/asemاقدام کنند.